Poliwęglan przeciwsłoneczny

Płyty z poliwęglanu przeciwsłonecznego z powłoką metalizowaną.


Poliwęglan przeciwsłoneczny. Oferujemy płyty z poliwęglanu komorowego pokryte, laminowaną powłoką metalizowaną. Powłoka ma za zadanie zatrzymać energię cieplną na zewnątrz, dodatkowo chroni również przed promieniowaniem ultrafioletowym. Laminowana powłoka jest trwale związana z poliwęglanem.

Poliwęglan przeciwsłoneczny
Poliwęglan przeciwsłoneczny

Jeżeli zastanawiasz się nad instalacją pasm świetlnych wykonanych z poliwęglanu komorowego lub ich wymianą, warto zastanowić się nad zastosowaniem specjalnego poliwęglanu przeciwsłonecznego. Oferujemy różnego rodzaju płyty z poliwęglanu komorowego pokryte specjalną, laminowaną powłoką metalizowaną, która skutecznie odbija większość energii cieplnej. Rozwiązanie takie pozwala na ograniczenie zjawiska przegrzewania się pomieszczenia, gdzie zastosowane są świetliki dachowe. Specjalna folia (powłoka) przeciwsłoneczna na poliwęglan w procesie laminacji uzyskuję doskonałą przyczepność do poliwęglanu, ponieważ klej wulkanizuje się z płytą poliwęglanową tworząc bardzo trwałe połączenie.

Dodatkowo płyty z poliwęglanu laminowane powłoką przeciwsłoneczną zabezpieczają go przed promieniowaniem UV co znacznie wydłuża jego żywotność oraz zapobiega przedostawaniu się promieniowania UV do wnętrza pomieszczenia.

Już na etapie projektu hali produkcyjnej, magazynowej, w której mają być zastosowane pasma świetlne, świetliki, skylighty czy inne naświetla warto zastanowić się nad zastosowaniem specjalnego poliwęglanu przeciwsłonecznego aby rozwiązać kłopot wysokich temperatur, a co za tym idzie stworzyć w obiekcie komfortowe warunki pracy.

Jeśli chcesz zabezpieczyć pomieszczenie, magazyn, halę produkcyjną przed nadmiernym nagrzewaniem się skontaktuj się z nami.


Słowa kluczowe: Poliwęglan przeciwsłoneczny, Płyty z poliwęglanu przeciwsłonecznego z powłoką metalizowaną, Laminowana powłoka metalizowana, Zabezpieczenie przed promieniowaniem UV, Profesjonalny montaż folii w całym kraju

Podziel się na:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay